بهترین مارک پروتز سینه

بهترین مارک پروتز سینه

بهترین مارک پروتز سینه و دیگر موضوعات  یکی از سوالات مهمی است که بیشترین سوالات در رابطه با بهترین مارک پروتز سینه میباشد .

بنابراین در این مطلب قصد داریم بهترین مارک پروتز سینه  در کشور را به شما معرفی نمائیم.

تولید ایمپلنت های درمانی و زیبایی به تکنولوژی به نسبت بالایی نیاز دارد که کمتر کشورهایی این توانایی علمی را دارند اما متاسفانه بعضی افراد سودجو اقدام به واردات محصولات بی کیفیت به جای بهترین مارک پروتز سینه به کشور کرده اند و بعضی  نیز بدون اطلاع از عواقب و عوارض استفاده از این محصولات و فقط به دلیل قیمت پایینتر اقدام به استفاده از این محصولات می کنند .

 

همه ی بانوان علاقه به داشتن اندام های زیبا دارند ، پروتز سینه  و لیفت سینه یکی از جراحی هایی است که توجه بسیاری از بانوان را به خود جلب کرده است . بنابراین ممکن است سوالات بسیاری ذهن اشخاص را در رابطه با این جراحی و بهترین مارک پروتز سینه به خود مشغول کرده باشد . پرس و جو در رابطه با بهترین مارک پروتز سینه یکی از نکاتی است که به آن توجه بسیاری می شود .

موارد بسیاری در این جراحی تاثیر گذارمیباشد ،بهترین مارک پروتز سینه ،مراقبت های بعد از جراحی و انتخاب جراح  و.. همگی می توانند نتیجه جراحی را تحت تاثیر قرار دهند.

بهترین مارک پروتز سینه

به جرات می توان ادعا کرد که منتور بهترین مارک پروتز سینه  وارد شده به کشور ایران است که از کیفیت خیلی بالایی برخوردار می باشد.

 

پروتز سینه Mentor بر اساس ادعای خود شرکت تولیدکننده این نوع پروتز سینه از با کیفیت ترین مواد سیلیکونی تهیه شده است و حتی پروتزهای سینه آب نمکی تولیدی منتور هم جز بهترین مارک پروتز سینه هستند  .

این شرکت که یکی از بهترین تولید کننده های بهترین مارک پروتز سینه میباشد با توجه به این موضوع که اشخاص بر اساس ترجیح های شخصی، بیماری، آناتومی بدن، جغرافیا و … خواهان استفاده از پروتز می باشند اقدام به ارائه گزینه های بسیار متنوعی و متعددی کرده است که شاید یکی از علت های محبوبیت این محصول در بین بانوان باشد.

 

پروتز سینه برای چه کسانی مناسب است؟

جراحی پروتز سینه تنها برای افرادی مختص نیست که به دلیل کوچک کردن سینه مراجعه می کنند ،چه بسا خانم هایی که بعد از حاملگی ،بعد از شیر دادن به دلیل افتادگی سینه به جراح پلاستیک مراجعه می کنند و خواستار زیبایی مجدد سینه های خود و استفاده از بهترین مارک پروتز سینه هستند . در این موارد برای این افراد از پروتز سینه استفاده  می شود.

 

گاهی برخی از افراد رشد و تکامل سینه هایشان به گونه ای است که رشد آن ها کامل انجام نمی شود و نیاز دارند تا فرم سینه های خود را بهبود ببخشند و در اصلاح به حجم و فرم دلخواهشان را بدهند . در این موارد هم بهترین راهکار استفاده از پروتز سینه و بهترین مارک پروتز سینه  میباشد.

سلیقه متقاضی نقش مهمی در روند این جراحی دارد ،به طور نمونه چند نوع پروتز سینه وجود دارد و بهترین مارک پروتز سینه چیست که بسته به سلیقه افراد  استفاده می شود .

از جمله این پروتز ها شامل پروتز سینه به فرم اشکی یا ناتومیک که  همانطور که از اسمش مشخص است  قسمت پایین آن بزرگتر از بخش بالای سینه می باشد .در حقیقت این نوع پروتز سینه حالت طبیعی تر دارد و اکثر افراد خواستار پروتز سینه به فرم طبیعی هستند.

 

جنس پروتز سینه

اکثر پروتز سینه هایی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند ،از جنس سیلیکون میباشند . این نوع پروتز ها لایه ای سیلیکونی دارند که قوامی کاملا شبیه به شکل طبیعی سینه دارند.

 

بیشتر افراد از دکتر خود این سوال را میپرسند که آیا پروتز ها  عامل سرطان هستند یا نه؟

پروتز هایی که برای جراحی پروتز سینه مورد استفاده قرار می گیرند همه ی موارد مورد تایید FDA  امریکا هستند و هیچ نوع شواهدی در رابطه با سرطان زایی و بیماری زایی این نوع پروتز ها وجود ندارد . و بهترین مارک پروتز سینه میباشند .

لازم به یادآوری  است که حتی اگر این پروتز ها را با چاقو نیز برش دهیم محتویات آن پخش نمی شود و قوام خود را حفظ می کنند و ترکین یا تراوش  در این پروتز ها معنایی ندارد و شما می توانید با خیالی آسوده از نتایج این جراحی لذت ببرید.

امروزه پیشرفت های قابل توجهی در خصوص  پزشکی شده است و تقریبا می توان گفت  هر مشکلی را در کوتاه ترین زمان برطرف ساخت.

لازم است تا پیش از جراحی پروتز سینه از جنس پروتز انتخاب شده و بهترین مارک پروتز سینه  مطمئن شوید که از کیفیت خوبی بر خوردار باشد. متاسفانه برخی از  افراد به دلیل هزینه پایین ؛پروتز های نامرغوب و قیمت ارزان  را انتخاب می کنند .

در هنگام جراحی پروتز سینه نباید قیمت ملاک باشد زیرا نتیجه جراحی را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 

بهترین مارک پروتز سینه چند نوع میباشد که دو نوع جنس پروتز سینه که وجود دارد که از کیفیت خوب و بالایی برخوردار هستند  شامل:

 

بهترین مارک پروتز سینه  : پروتز از جنس منتور

بهترین مارک پروتز سینه  : پروتز از جنس سیلیمد برزیلی

هر کدام از این موارد را به صورت جداگانه توضیح می دهیم تا بنا بر شرایط خود متقاضی بهترین مارک پروتز سینه را انتخاب کنید.

 

بهترین مارک پروتز سینه منتور

این جنس از پروتز سینه از بهترین مارک پروتز سینه  می باشد که کاربرد دارد  منتور از  با کیفیت ترین مواد سیلیکونی ساخته شده که همه ی افراد پس از جراحی پروتز سینه با این جنس رضایت کامل از جراحی پروتز سینه داشته اند .

 

http://kzbgk.com

دیدگاهتان را بنویسید