جراحی بینی فانتزی یا جراحی بینی عروسکی

جراحی بینی فانتزی یا جراحی بینی عروسکی

جراحی بینی فانتزی یا جراحی بینی عروسکی نوعی از جراحی زیبایی های بینی میباشد .

تناسب و زیبایی بینی در جذاب بودن  چهره فرد بسیار تاثیر دارد در نتیجه یک بینی نامتقارن کاملا زیبایی چهره را مخدوش  تحت تاثیر قرار میدهد وبه همبن علت فرد اعتماد به نفس پایین و در نتیجه فعالیت کمتری در جامعه خواهد داشت.

اخیراً در بین برخی از خانم ها جراحی بینی فانتزی بسیار محبوب گشته است بعضی  از افراد بدون در نظر گرفتن مشکلات پس از جراحی بینی فانتزی اصرار زیادی به انجام آن می گیرند چرا که باید این را  در نظر داشته باشند بینی عروسکی به کوچک شدن غیر استاندارد و انحنا و یا قوس بیش ازاندازه  در نمای نیمرخ و کوتاه شدن و کم شدن ارتفاع بینی در نمای نیمرخ یا به اصطلاح  سر بالا شدن نسبی بینی نیاز دارد.

در جراحی بینی فانتزی بیمار خواستار باریکی بیش از حد تیغه و به وجود آمدن شیار یا کریز بالای پره های بینی در نمای روبرو است یا به اصطلاح خط افتادن  ظریف بالای پره بینی که بیشتر خانم ها آن را دوست دارند.

بینی نیمه فانتزی چه نوع بینی است ؟

بعضی از افراد خواستار جراحی بینی فانتزی میباشند ولی همه ی ویژگی های فرم فانتزی یا عروسکی را ندارند

به طور نمونه بعضی از افراد نوک سر بالای بینی و قوس روی بینی را میخواهند ، پس بسنی که ترکیبی از بینی فانتزی و فرم طبیعی باشد بینی نیمه فانتزی میگویند .

جراحی بینی نیمه فانتزی برای افرادی گزینه ی مناسبی  است که تغییرات بر روی بینی را به شکل متوسط می خواهند وبیش از حد طبیعی بودن و یا بیش از حد فانتزی بدن را نمی خواهند.

مشخصات و ویژگی های بینی فانتزی یا عروسکی :

قوس روی بینی

نوک بینی سر بالا

اندازه ای کوچک

افرادی که دارای بینی گوشتی با پوست ضخیم هستند جراحی بینی فانتزی و طبیعی برای آنها مناسب نیست .برای جراحی بینی های گوشتی مناسب ترین و مطلوب ترین نوع جراحی ،جراحی بینی طبیعی میباشد.

نکاتی در مورد جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی  برای اینکه موفق و مورد رضایت افراد واقع شود باید به بهترین جراح بینی فانتزی مراجعه نماید تا جراح بینی عروسکی  با بررسی و تحلیل ساختار و نوع بینی بهترین روش جراحی بینی فانتزی انتخاب شود.

لازمه انجام جراحی بینی فانتزی این است که متقاضی غضروف و  بافت بینی مستحکم باشد و بینی پوست نازکی داشته باشد و بتواند ظرافت کاری هایی که روی بینی اعمال می شود را به نمایش بگذارد.

افرادی که بینی های استخوانی دارند ، کاندیدای مناسب برای انجام عمل جراحی بینی فانتزی  اجزای صورت کوچک و عرسکی هستند .

سلامت عملکرد تنفسی بینی را بهترین جراح بینی فانتزی در اولویت کار خود قرار می دهد و تناسب بینی را بادیگر اجزای صورت حفظ خواهد کرد.

افراد باید این را در نظر داشته باشند  که جراح بینی عروسکی  را تحت فشار قرار ندهند که بینی را بیش ازاندازه  کوچک کند که تناسب بینی با چهره به هم بخورد و عملکرد تنفس بینی دچار مشکل شود.

پس از جراحی بینی فانتزی یا جراحی بینی عروسکی 

بعضی  از مراقبتهای بعد از جراحی بینی فانتزی توسط جراح بینی عروسکی به بیمار تجویز . توصیه میشود که باید طبق زمان  ودقیق مشخص شده  اعلام شده انجام شود به طور مثال   نحوه چسب زدن ، تغذیه پس از جراحی بینی فانتزی ، نحوه خوابیدن ، استحمام پس از جراحی بینی و غیره که البته با جراحی بینی طبیعی خیلی تفاوتی ندارد.

رعایت این نوع موارد می تواند دوره نقاهت و بهبودی جراحی بینی را کم کند  و نتایج بینی جراحی شده را هر چه زیباتر تکمیل کند.

بسته به صلاح جراح بینی فانتزی بعد از باز کردن گچ بینی ، چسب بینی از ۳ تا یک هفته بعد از جراحی بینی ، جراح بینی نحوه ی چسب زدن بینی را تازمانی که نیاز باشد به شما آموزش میدهد و به انجام دادن آن بر طبق زمان های مشخص شده پیشنهاد میکند

بعد از باز کردن گچ بینی ،چسب بینی از تقریبا ۳ روز تا یک هفته پس  از جراحی بینی ، بسته به صلاح دید جراح بینی شروع می شود که در ابتدا خود جراح بینی عروسکی  این کار را انجام می دهد زدن را  تا زمانی که نیاز به چسب زدن باشد نسبت به بینی جراحی شده آموزش میدهد و به انجام آن طبق زمان های مشخص پیشنهاد میکند .

نوک بینی متقاضی تا ۶ ماه یا بیشتر ممکن است تورم داشته باشد ،برای مشاهده ی نتیجه ی نهایی و قطعی جراحی بینی فانتزی باد تا یک سال صبر نماید .

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی های پر طرفدار جهان به ویژه در کشور ما میباشد به همین علت افرادی که این نوع جراحی را انتخاب میکنند کم نیستند .

باید این را در نظر داشته باشید که جراحی بینی فانتزی با اجزای صورت شما متناسب باشد.

برای آن که از نتیجه ی پس از جراحی بینی فانتزی  احساس خوب و رضایتمندی را داشته باشید ، بهتر است بدانید ، افرادی که صورت بزرگی دارند و اجزای صورت آن ها درشت و بزرگ میباشد ، جراحی بینی فانتزی برای آن ها نتیجه ی مطلوبی نداشته و موجب نارضایتی این اشخاص می شود.

در جراحی بینی فانتزی ، بینی سر بالا کوچک و قوس دار به عمل آورده میشود .

باید دقت  داشته باشید در بینی های گوشتی و بزرگ ، کوچک شدن بیش از حد و بالا رفتن نوک بینی امکان پذیر نمی باشد.

نکاتی در رابطه با جراحی بینی فانتزی

جراحی فانتزی یا جراحی بینی عروسکی یکی از جراحی زیبایی های بینی میباشد که در خانم ها طرفدار بسیاری دارد و برای همه ی افراد علی الخصوص کسانی که بینی گوشتی دارند امکان پذیر نمیباشد.

جراحی بینی فانتزی  در بینی های گوشتی به علت ضخیم بودن پوست ، توصیه  نمی شود ، چون بیشترین درصد کسانی که بینی های گوشتی داشتند پس از جراحی بینی فانتزی انتظار معقولانه ای  را نداشته اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *