لیفت با نخ صورت

لیفت با نخ صورت

لیفت با نخ صورت : یکی از روش های جدید و ایمن که برای از بین بردن چین و چروک صورت و رفع افتادگی پوست صورت مورد استفاده قرار می گیرد لیفت با نخ صورت می باشد که در ادامه مطلب در رابطه با نحوه انجام آن توضیحاتی  داده شده است.لیفت با نخ صورت

نحوه انجام لیفت صورت با نخ

در ابتدا برای لیفت با نخ صورت تعداد نخ های مورد نیاز و نواحی مورد نظر توسط پزشک انتخاب می شود ، این نخ ها دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا است .

نقاط ورود و خروج نخ و همچنین مسیر عبور نخ با دقت بسیار بالایی نشانه گذار می شود عمل لیفت با نخ صورت با توجه به این نشانه گذاری ها صورت می گیرد .

از مسیر مشخص شده نخ ها با سوزن بسیار ظریف عبور داده می شود و فرآیند لیفت با نخ صورت می گیرد . برای عبور نخ سوراخ های ریزی ایجاد می شود که بسیار کوچک می باشند و به مرور زمان محو می شود . نخ های مورد استفاده معمولا بعد از گذشت ۸ ماه جذب بدن می شوند .

کاندیدای لیفت با نخ صورت

  • آقایون و بخصوص خانومهایی که تمایل به خلاص شدن از چین و چروک پوست هستند.
  • کسانی که پوست خیلی نرم داشته که به سرعت حالت خودش را از دست میده.
  • افرادی که قصد انجام لیفت با نخ صورت را داره باید سیگاری نباشد، تا نتایج این عمل برای او رضایت بخش باشد.

کسانی که میخواهند لیفت با نخ صورت انجام دهند باید ماهیچه های صورت قوی داشته باشند، تا به پوستشان برای نگه داشتن خود در شرایط ایده آل کمک کنند .

اقدامات قبل از انجام لیفت با نخ صورت

متخصصی را انتخاب کنید که باهاش راحت هستید و با او در رابطه با مناطقی که می خواهید تغییر کنه و از چه تکنیکهایی باید استفاده کنه حرف بزنید .

  • بعد از تصمیم گرفتن به انجام لیفت با نخ صورت باید آزمایشات و اسکنهای مختلفی را که توسط جراح خوب برای زیبایی صورت پیشنهاد میشه انجام دهید .
  • باید یک رژیم سالم یک هفته پیش از جراحی طبق تجویز یک متخصص داشته باشید. در ضمن ویتامین C برای کمک به روند بهبود شناخته شده ترین گزینه میباشد .
  • انکان دارد مجبور باشید داروهای خاصی را مصرف کنین یا داروهایی را مصرف نکنید. داروهایی که حاوی ایبوپروفن و آسپرین هستند نباید مصرف کنید چون خون را تضعیف کرده و باعث انسداد رگهای خون میتونن میشوند .
  • بیمار همچنین باید از مصرف سیگار و نیکوتین پرهیز کند چون با تاخیر در مراحل بهبودی مواجه می شوند.
  • مصرف الکل به شدت در هفته انتهایی قبل از عمل مضره.
  • پس از انجام این جراحی ، برای خود محل اقامت دیگری ترتیب بدید. مطمئن شوید که یک فرد مورد اعتماد در طول روزهایی که پوست شما در حال شکل گیری میباشد با شما در ارتباط بوده و آرامش بخشتان باشد.

سوالات متداول لیفت با نخ صورت 

در رابطه با لیفت با نخ سوالات متداولی پرسیده می شود که در این مقاله به این سوالات پاسخ داده می شود

مدت زمان عمل لیفت بانخ چقدر می باشد ؟

مدت زمان لیفت با نخ بستگی به میزان افتادگی و ناحیه مورد نظر دارد، اما بطور معمول این عمل حدود ۴۵ تا ۶۰ دقیقه طول می کشد  .

آیا می توان مشکل افتادگی سینه ها را با روش لیفت بانخ برطرف کرد ؟

بله . یکی از روش های کم تهاجمی که می  توان با استفاده از آن مشکل افتادگی و آویزان بودن سینه ها را برطرف کرد، لیفت با نخ صورت می باشد .

با استفاده از این روش می توان فرم بسیار زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد .

آیا بعد از جایگذاری نخ ها در ناحیه مورد نظر، قابل مشاهده و لمس هستند ؟

خیر به هیج عنوان نخ های جایگذاری شده قابل لمس نمی باشند نگرانی در این رابطه نداشته باشید .

هزینه لیفت با نخ  صورت چقدر است ؟

هزینه لیفت صورت با نخ نسبت به مزایای آن و سایر جراحی های زیبایی صورت بسیار کمتر می باشد . در رابطه با هزینه می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را دریافت نمایید .

آیا لیفت با نخ عارضه ای دارد ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *